Elegancki, minimalistyczny, ponadczasowy – tak można określić naturalny manicure w kolorach natury. Stonowane kolory inspirowane barwami ziemi pasują do każdej stylizacji – zarówno tej codziennej, jak i wieczorowej. Możesz je zestawić z odważnymi, soczystymi stylizacjami, ale równie dobrze będą wyglądały w zestawieniu z jesiennym, spokojnym lookiem.

Nie masz pomysłu na to, jak stworzyć takie wyjątkowe wykończenie paznokci? Przedstawiamy dwie wyjątkowe inspiracje na manicure naturalny! Udowodnimy, żeklasyka wcale nie musi być nudna.

Jesienna inspiracja – manicure brązowy

Brązowy manicure naturalnyZastanawiasz się nad tym, jaki kolor paznokci wybrać na jesień? Nie wiesz, jakie ozdobne elementy będą pasowały w październiku czy listopadzie? Mamy dla Ciebie doskonały pomysł na jesienny manicure. Do jego wykonania użyliśmy lakieru hybrydowego VICTORIA VYNN w odcieniu Pure 235 Heather Road. Jest to dość ciepły, stylowy kolor, który prezentuje się bardzo elegancko.

Ta inspiracja na manicure hybrydowy w kolorach natury to jednak nie tylko naniesienie na płytkę tego pięknego lakieru. Wykorzystaliśmy w niej bowiem także pędzel do zdobień (VICTORIA VYNN 049 2), za pomocą którego na dwóch paznokciach każdej dłoni stworzyliśmy wzór jesiennych gałązek z listkami. Dzięki specjalnemu pędzelkowi, zdobienie jest wykonane bardzo precyzyjnie, przez co prezentuje się wprost fenomenalnie! Do uzyskania wypukłego efektu i  zabezpieczenia wzoru listków został użyty Acrylic Powder Clear.

Ale uważni zauważą, że nasz pomysł na manicure w kolorze brązowym wymagał jeszcze jednego sprytnego rozwiązania. Trzy gładkie, nieozdobione paznokcie każdej ręki wykończyliśmy nanosząc na nie błyszczący top VICTORIA VYNN Gel Polish Top Gloss no wipe, zaś na paznokcie ze zdobieniami nanieśliśmy top matowy VICTORIA VYNN Gel Polish Top Matt no wipe. Musimy przyznać – wygląda to bardzo wyjątkowo.

Patent na ciekawy manicure beżowy

Naturalny manicure beżowyWolisz jaśniejsze kolory? Nie ma sprawy! Nasi styliści mają także perfekcyjny pomysł na beżowy manicure. Mimo, że wykorzystane w nim odcienie należą do tych bardziej neutralnych, na pewno nikt nie powie, że jest to propozycja nudna czy banalna. Wręcz przeciwnie – delikatny wzór zachwyca oryginalnością.

Do stylizacji zostały użyte 4 różne kolory z najnowszej kolekcji Pure – Voyage. Palec środkowy to kolor 230, palec środkowy kolor – 231, palec serdeczny – kolor 232, a palec mały – 233.

Najpierw paznokcie zabezpieczyliśmy topem matowym, następnie namalowaliśmy zdobienie, po czym posypaliśmy paznokcie Acrylic Powder Clear dla uzyskania wypukłości i zabezpieczenia zdobienia.

Szczerze przyznajemy, że oba pomysły stylizacyjne mocno przypadły nam do gustu. A Wy – macie swój ulubiony?